seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Yıldız Tilbe: Sokaklara, timsah, komodo ejderi ve birkaç sırtlan bırakacağım

Sokak hayvanlarıyla ilgili yaptığı paylaşımlarla tepki çeken sanatçı Yıldız Tilbe sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yaptı. Tilbe, ”bulduğum boş ve güzel sokaklara, timsah, komodo ejderi ve birkaç sırtlan bırakacağım beslemek için.” dedi.
3. Sayfa - Nisan 18, 2022 8:40 pm A A

Sosyal medyada sokak hayvanlarıyla ilgili yaptığı yorum sebebiyle eleştirilerin odağı olan ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, yeni bir paylaşımda bulundu. Tilbe, “Saldırgan köpk gruplarına bölg halkı zhirli t vrsin, hpsi gbrsin” yorumlarından sonra İstanbul Adalt Sarayı’na gidrk savcılığa ifade vermişti. Yıldız Tilbe, bu defa sokaklara çeşitli hayvanları bırakacağını söyledi.


Bu haber 340 kez okundu.
3. Sayfa - 8:40 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ekonomi üzerine bomba tahminler !
  Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş yeni açıklamalarla gündeme bomba gibi düştü. Altın fiyatlarının fırlarken dolar kurunun baskılanacağını ve gıda kıtlığının çıkacağını öne sürdü.
 • 02
  Sungurpaşa Mahalle Konağı Yenilendi !
  İnegöl’ün tarihi açıdan önemli kırsal mahallelerinden biri olan Sungurpaşa’da artık kullanım ömrünü tamamlamış olan Mahalle Konağı, İnegöl Belediyesi tarafından yenilendi.
 • 03
  Antrenörden elenen kadın sporcuya tokat!
  Diyarbakır’da Türkiye Gençler Tekvando İl Seçmelerinde, antrenör O.B., müsabakayı kaybeden sporcusu, genç kıza tokat attı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.
 • 04
  Ülkesine dönen Suriyeli sayısı açıklandı !
  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan gönüllü olarak ülkesine dönen Suriyelilerin sayısı geldi.
 • 05
  Kabinede revizyon iddiası !
  Ankara kulislerinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ hariç kabinede değişikliğe gideceği iddia edildi.