İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

28 Şubat 11:38 Dipsizgöl’de Roller Değişti; Erkeklere Sokağa Çıkma Yasağı

resim yükle resim yükle

Yolcular mağdur oldu !

Giriş : 28.01.2024 12:46 - Güncellenme : 28.01.2024 12:46

Bursa’dan Iğdır’a hareket eden yolcu otobüsü, yolculardan birinin şikayeti üzerine İnegöl terminalinde denetlendi. Taşıyıcı körüklerden birinin patlak olması ve fenni muayenesinin geçmiş olması nedeniyle otobüsün gidişine izin verilmedi.

Edinilen bilgilere göre olay İnegöl Şehirlerarası Otobüs  Terminalinde meydana geldi. Bursa’dan Iğdır’a giden yolcu otobüsünün yana yatık vaziyette gitmesi üzerine yolculardan biri İnegöl Polisini arayarak şikayette bulundu. İnegöl terminalinde durdurulup evrak kontrolü yapılan ve hafif yana yatık olan otobüsün fenni muayenesinin olmadığı ve yük körüklerinden birinin patlak olduğu tespit edildi. Emniyet ekipleri otobüsün bu şekilde yola devam etmesine izin verilemeyeceğinin söylenmesi üzerine , polis ekipleri, yolcular ve otobüs şoförü arasında tartışma çıktı.

Şimdi firmanın yeni bir otobüsü İnegöl’e yönlendirdiği , mevcut otobüsün körük tamiri ve fenni muayenesini tamamlaması için sanayiye çekileceği açıklandı.

 

kemeravm.gif resim yükle resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER