damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

30 Eylül 18:34 Motosikletin çarptığı çocuk yaralandı !

resim yükle kemeravm.gif resim yükle

Zabıtanın Yaşadığı Zorluklar Sahneye Taşındı

Giriş : 08.09.2023 17:31 - Güncellenme : 08.09.2023 17:31

İnegöl Belediyesi Şehir Tiyatrosunun Zabıta Haftası kapsamında hazırladığı “Zapta Geçsin Zabıta” isimli tiyatro gösterisi izleyenlerden tam not aldı. Zabıta teşkilatının yaşadığı zorlukları sahneye taşıyan tek perdelik komedi oyunu, izleyenleri kahkahaya boğdu.

İnegöl Belediyesi Şehir Tiyatrosu, zabıta teşkilatının kuruluşunun 197’nci yılı ve 1-7 Eylül Zabıta Haftası kapsamında özel bir gösteri hazırladı. Zabıta teşkilatıyla ilgili farkındalık oluşturmak ve zabıtanın yaşadığı zorluklara dikkat çekmek adına sahnelenen “Zapta Geçsin Zabıta” isimli yetişkin tiyatro gösterisi, Perşembe akşamı ilk kez sahnelendi. Zabıta Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen gösteriye ilçe protokolü, zabıta teşkilatı ve aileleri ile belediye personeli katıldı.

Utku Duman’ın yazdığı ve Volkan Derman’ın yönettiği “Zapta Geçsin Zabıta” isimli tek perdelik komedi oyunu, izleyenleri adeta kahkahaya boğdu. Yaklaşık 1 saat süren gösteride zabıtanın sahada yaşadığı zorluklar eğlenceli bir dille izleyiciye aktarıldı.

“BİZLER HALKIN HUZURU VE SÜKUNU İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Gösteri öncesi salondaki misafirlere hitaben bir konuşma yapan İnegöl Belediyesi Zabıta Müdürü Bilal Aktürk, “Zabıta teşkilatımızın 197’nci kuruluş yılını kutluyoruz. Bu yıl farklı bir etkinlik yapalım istedik. Zabıta temalı bir tiyatro gösterisi hazırlayalım istedik. Zabıta 7/24 esasıyla yılın 365 günü, tatil ve bayram gibi günlerde de çalışan birimlerden bir tanesi. Zabıta, sokağa çıktığınızda gözünüzün gördüğü hemen her şeyden sorumluluğu olan bir birim. Yerdeki çöpten bacadaki dumana, ekmeğin gramajından etiketine kadar, pazardan markete, trafik tabelasından kaçak yapısına kadar, dilencisinden iş yerlerine kadar… Bizler halkın huzuru ve sükunu için çalışıyoruz. Bizim için aslolan sorunu ortadan kaldırmak, ceza yazmak değil. Daha da önemlisi sorunu şikayete dönüşmeden ortadan kaldırabilmek. Bunun için mücadele ediyoruz. Biz bu inançla çalışmalarımızı yapmaya devam edeceğiz” dedi.

“ZABITANIN ÜZERİNDEKİ KÖTÜ ALGI DEĞİŞMEYE BAŞLADI”

Belediye Başkanı Alper Taban ise “Bu akşam Zabıta Haftası kapsamında bir aradayız. Ben göreve geldiğim günden bu yana en zor alanlardan bir tanesinin zabıta müdürlüğü olduğunu ifade edebilirim. Kontrol mekanizmasının şehirle olan ilişkisini kurduğumuzda zabıta üzerinden bu kontrolü sahada yapabiliyoruz. Gerçekten vatandaşlarımızın gözüyle zabıta ceza kesen, uyan, çok sevilmeyen birileri olarak görülüyor ama arkadaşlarımızın gayretiyle ve dikkatiyle bu algı değişmeye başladı. Ben huzurlarınızda her bir arkadaşımıza yürekten teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“Biz arkadaşlarımızla birlikte işimizi en iyi şekilde yapmanın derdindeyiz” sözleriyle konuşmasını sürdüren Başkan Taban, “Tüm müdürlüklerimizde durum bu. Gördüğümüz her sorunu arka planda nasıl iyileştiririz, nasıl bir daha yaşanmaması adına çözüm üretiriz gayretiyle işlerimizi yürütüyoruz. Bugün de şehir tiyatromuz zabıta ile ilgili bir oyun sahneleyecek. Ben onlara da çok teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

ZABITA ÇOK ÖNEMLİ BİR GÖREVİ İFA EDİYOR

Kaymakam Eren Arslan da “Çok önemli bir görev ifa eden, yerelde kanunların, mahalli nizamın tesis edilmesinde önemli görev yapan, bizim ana unsur kolluk kuvvetlerimiz emniyet ve jandarmanın en büyük destekçisi, kardeş kuruluş zabıta teşkilatımızın kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyorum. Rehberlik etmek, uyarmak, kuralların doğru ve düzgün uygulanmasını sağlamak toplumun refahı, huzuru ve mutluluğu için. Hiç kimsenin amacı kimseyi cezalandırmak değil. Sadece kamu düzenini tesis etmek ve bunu doğru şekilde sürdürmek” şeklinde konuştu.

resim yükle resim yükle

SON HABERLER

damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu