damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

24 Eylül 12:55 Otobüs şarampole uçtu !

kemeravm.gif resim yükle

“Zafer, “zafer benimdir” diyebilenindir

Giriş : 30.08.2023 16:00 - Güncellenme : 30.08.2023 16:00

Cumhuriyet Halk Partisi İnegöl İlçe Başkanı Zemci Şahin 30 Ağustos Zafer bayramı dolasıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Zemci Şahin kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi ;

“Zafer, “zafer benimdir” diyebilenindir. Başarı ise, “başaracağım” diye başlayarak sonunda “başardım” diyebilenindir.”

Bugün, son Türk devletinin kurulmasına vesile olan, 30 Ağustos 1922 ‘de kazandığımız Büyük Zafer ‘in 101. yılını kutlamanın haklı gurur ve heyecanını yaşıyoruz.

Tarihi olayları yaşandığı dönemin koşulları içinde değerlendirmek ancak tarih bilincine sahip olmakla mümkündür. Olumsuz birçok etkenin varlığına rağmen zor şartlarda gerçekleşen Kurtuluş savaşı ve sonucunda kazanılan zafer, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman silah arkadaşları ile ona inanmış Türk milletinin bağımsızlık destanıdır. Bu millet, vatanın bütünlüğü ve bağımsızlığı, milletin özgürlüğü ve güvenliği söz konusu olduğunda nasıl hareket edeceğini, birlik ve beraberlik ruhunun değerini yaşayarak, bedeller ödeyerek öğrendi ve ilelebet bekçiliğini yapmaya söz verdi.

O gün bizi başarıya ulaştıran kararlılık ve ruh hali haklı bir övünç sebebidir. Gidenler geri dönmeyi düşünmeden gitmişler, Çetmilli Ali Çavuş sekiz yaşında bıraktığı oğlu Mehmet Onbaşıyla 11 yıl sonra Dumlupınar da aynı cephede karşılaşıp, omuz omuza savaşmış, Çakırözlü Şemsi Hanım’ın tarifsiz gayreti, kendini feda eden Gül Nazik ’in o asil tavrı, Nezahat Onbaşı, Halime Çavuş, Gördesli makbule, Çete Emir Ayşe ve adını sayamadığım nicesi bana ne dememişler, Vatan ve inançları uğruna candan ve canandan vazgeçmişlerdir.

Eseriniz, armağanınız, emanetiniz ve vasiyetiniz olan ülkenin bölünmez bütünlüğünü, demokratik değerleri, hukukun üstünlüğünü, hedef gösterdiğiniz çağdaş uygarlığa ait Cumhuriyetin tüm kazanımlarını koruma ve geliştirme mücadelesini ödünsüz sürdüreceğiz.”

Cumhuriyetimizin 100. yılında, her alanda milletimiz için mücadele edeceğiz. Bu bizim, aziz milletimize namus sözümüzdür.

30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle başta büyük komutan Gazi Mustafa Kemal olmak üzere tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, halkımızın bayramını en içten duygularımla kutluyorum.

resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER

damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu